Імплантація зуба у файному місті

17 бер 17:50 Категорію «Статті»
     Головна перевага імплантатів в тому, що вони нерухомо знаходяться в щелепі. З цієї причини вони створюють ідеальну опору для фіксації штучних зубів. Коронки не рухаються, не ковзають в порожнині рота. Це дуже важливо, коли ви розмовляєте, смієтеся, їсте.
      Як правило, зубні імпланти зроблені з титану, так як він найкраще підходить до кістки і ясен, а вже на імплант встановлюється зуб з металу або кераміки.
      Після установки штучної опори повинно пройти від 3 до 6 місяців. Цей час необхідний для того, щоб імплантат прижився в кістці. Нерідко імплантація зубів в клініці здійснюється відразу після операції, а іноді титановий корінь встановлюється відразу після видалення хворого зуба. Все залежить від кожної конкретної ситуації. Для кращого вирішення цього питання пацієнту необхідно проконсультуватися з імплантологом.
      Є ситуації, коли через недостатній обсяг кістки встановити імпланти відразу не представляється можливим. В даному випадку може знадобитися втручання, що дозволяє збільшити відсутній обсяг, і вже після цього ставляться штучні коріння.
      Як правило, приживлення імплантів, як і будь-яка інша медична або стоматологічна процедура, не може бути гарантовано на 100%, однак, за даними статистики, імпланти приживаються приблизно в 96-98%.
      І якщо ви вирішили встановити імплантати, запасіться терпінням, так як зрощення імпланта з кісткою вимагає часу.
Після приживлення імплантату на нього встановлюється так званий абатмент - верхня частина імпланта, що служить опорою для коронки. Потрібно пам'ятати, що між першим і другим етапом може пройти від 3 до 6 місяців.АвторизацияРегистрация