Про нас

30 лис 12:17 Категорію «Наші послуги»

Стоматологія «Dr.Nazarchuk» відкрита для кожного, хто піклується про своє здоров'я і здоров'я своєї родини і близьких.  

Здорові зуби - це фундамент здоров'я всього організму. Але, на жаль, далеко не кожного з нас природа нагородила ідеальними зубами. Навіть ті, хто сумлінно дотримуються всі рекомендації по догляду за ротовою порожниною, ведуть правильний спосіб життя і дотримуються режиму збалансованого харчування, не можуть зберегти здоров'я зубів без допомоги і порад професійних стоматологів.

Стоматологія "Dr.Nazarchuk " - це стоматологія, розташована на проспекті Степана Бандери 45а у м. Тернополі.

З моменту заснування завдяки старанній і сумлінній праці нашої стоматології, професіоналізму і високої кваліфікації нашого персоналу, ми зуміли заслужити репутацію , якій довіряють своє здоров'я багато пацієнтів.  

В нашій стоматології на першому місці стоїть якість надаваних послуг, а також уважне і дбайливе ставлення до кожного пацієнта.
Обслуговування та лікування здійснюється максимально якісно і доступно одночасно. Цього дозволяє домогтися співпраця безпосередньо з провідними виробниками та постачальниками стоматологічного обладнання та матеріалів в Європі. 

Стоматологія "Dr.Nazarchuk"  обладнана найсучаснішим обладнанням, що дозволяє нам запропонувати нашим пацієнтам високий рівень обслуговування, поряд з незмінною і бездоганною якістю.



АвторизацияРегистрация