Вініри у Тернополі

08 травень 19:05 Категорію «Статті»
     Вініри - це дуже тонкі пластинки, які за допомогою спеціального прозорого "цементу" кріпляться на фронтальну поверхню зубів, яку попередньо спилюють на товщину вініру.

     Від вініра відходять ясна: що робити?
   У такій ситуації потрібно негайно звернутися до лікаря. Якщо ситуація не серйозна, лікар проведе лікування запального процесу, можливо, буде потрібно трохи обточити протез або провести пластику слизової, щоб вона щільніше прилягала до поверхні винира. У запущених ситуаціях, коли ясна сильно відшаровується і оголюються зубні коріння (це станеться, якщо ви не звернулися до лікаря відразу), найімовірніше, доведеться знімати і міняти накладку.
     Що може призвести до відколів накладок
Бережіть вініри від пошкоджень, ударів і травм, не використовуйте зуби з накладками для відкушування їжі, чи не їжте кінчик олівця, ручки або нігті - все це може привести не тільки до відколів, а й повного відклеювання виниров. Якщо ви займаєтеся професійним спортом, обов'язково носіть захисні капи, які знизять навантаження при ударах.
    Чи можна курити при наявності виниров
Від куріння, звичайно ж, потрібно відмовитися. По-перше, для загального здоров'я організму. По-друге для того, щоб зберегти колір вінірів. Звичайно, вони будуть темніти разом з емаллю живих зубів, тому явного контрасту не буде. Але на відміну від натуральних зубів, відбілити їх не вийде - процес незворотний. По-третє, при палінні сильно страждають ясна - при наявності виниров тож підвищується ризик рецесії слизової, а при палінні він ще вище. Тому по можливості від цієї згубної звички все-таки краще відмовитися. Або хоча б посилити проведення гігієни і відвідувати лікаря для проведення комплексної чищення в 2-3 рази
частіше.
   Що робити, якщо вініри відклеюються від зуба?
У такій ситуації потрібно негайно звернутися до лікаря - запускати ситуацію не можна. Разом з накладкою може зламатися і живий зуб. Крім того, під вініром будуть накопичуватися залишки їжі і бактерії, що призведе до розвитку карієсу під ним або навіть пульпіту. Якщо ситуація дозволяє, лікар зафіксує той же самий протез, якщо немає, зніме зліпки і виготовить нову накладку.АвторизацияРегистрация