Елайнери - передова технологія в Тернополі

18 бер 13:00 Категорію «Статті»
        Елайнери - це знімні капи з прозорого медичного пластику. Окремі виробники для виготовлення використовують ексклюзивні матеріали власної розробки. Капи володіють певним ступенем жорсткості, за рахунок чого і відбувається поступове вирівнювання зубного ряду. Одна з важливих особливостей цього лікування полягає в тому, що воно проходить непомітно для оточуючих. Завдяки прозорості кап їх із задоволенням носять навіть люди, які з психологічних причин відмовляються від брекетів.
        Пацієнт отримує набір з 15 - 20 кап, виконаних за його індивідуальними параметрами. Іншими словами, в світі немає двох однакових наборів кап - кожен з них виготовлений для конкретної людини. Курс триває в середньому 6 - 8 місяців. За цей період пацієнт в певній послідовності змінює капи і в результаті отримує абсолютно рівні зуби.
        Якісні елайнери можуть впоратися зі складними дефектами прикусу. Особлива своєрідність цього інструменту - ефективне усунення збільшених або зменшених проміжків між зубами. Наприклад, якщо людину не влаштовує помітна щербинка (діастема) між передніми різцями або занадто велика скупченість нижніх різців, при відсутності протипоказань йому можна рекомендувати елайнери. Вони відмінно справляються з наступними видами дефектів прикусу:
-  дистальним, при якому нижня щелепа зміщена назад;
-  відкритим, коли передні або бічні зуби змикаються з порушеннями;
-  перехресним, при якому права сторона щелеп зміщена на ліву або навпаки;
-  прямим, коли верхня щелепа перекриває нижню в повному обсязі;
-  мезіальним, при якому нижня щелепа занадто видається вперед.
Елайнери використовують для вирівнювання зубного ряду, в якому є нерівні, розгорнуті, нахилені зуби.АвторизацияРегистрация