Навіщо потрібно протезувати жувальні зуби?

25 травень 15:29 Категорію «Статті»
Багато пацієнтів не замислюються про важливість жувальних зубів, думаючи: «Передні зуби в порядку, можна посміхатися, а їжу можна особливо і не жувати, кашами харчуватися або передніми зубами розжувати ...».
ЦЕ НЕ ПРАВИЛЬНО! І ось чому:
  1. Порушення якості пережовування тягне за собою перевантаження шлунково-кишкового тракту, вимушена відмова пацієнта від багатьох необхідних і корисних продуктів харчування, дефіцит необхідних речовин в організмі. Через брак необхідних речовин починаються проблеми з іншими органами, особливо з печінкою, нирками і кровотворними органами. Сильно страждає імунітет людини!
     
  2. Передні зуби не призначені для пережовування. Їх будова не дозволяє якісно розжувати їжу і витримувати великі жувальні навантаження.
    Від перевантаження передні зуби починають швидко руйнуватися, навколо них починає розсмоктуватися кістка, що веде до їх рухливості і швидкої втрати.
Від здоров'я жувальних зубів залежить здоров'я всього організму!

Які коронки застосовуються для протезування жувальних зубів?

При реконструкції жувальних зубів і забезпечення їх правильної функції дуже важливо відтворити анатомічні особливості жувальній поверхні, адже неспроста природа створила таку складну форму жувальної поверхні! Саме така форма забезпечує оптимальне пережовування їжі....АвторизацияРегистрация