Зубні імпланти тернопіль Osstem

03 сер 09:33 Категорію «Статті»
Компанія Osstem почала випуск імплантів в 1992 році. З тих пір південнокорейський виробник постійно працює над удосконаленням цих систем. Сьогодні встановити зубний імплантат Остем можна в клініці «Dr.Nazarchuk». Якщо хочете дізнатися більше про процедуру, запишіться на консультацію за номером +38 (097) 3000-190 .

Особливості

 Торгова марка відома тим, що першою стала випускати імплантати в Південній Кореї. Сьогодні її вироби популярні в усьому світі, а на стоматологічному ринку Європи вони входять в п'ятірку найбільш часто використовуваних систем.
 Висока якість і технологічність цих конструкцій - надійна основа для відновлення зубів. Імпланти відрізняє унікальне покриття:
  • Серія SA має базове покриття, що отримується за допомогою піскоструминної обробки і травлення кислотою. Схожу поверхню коренів пропонує лише компанія Straumann (Швейцарія). Однак вартість імплантів Osstem нижче.
  • Серія HA додатково містить мінеральний шар гідроксиапатиту, сприятливо позначається на остеоінтеграції гвинта в оточуючих тканинах.
  • Серія CA має гідрофільних типом поверхні, який створює умови для нормалізації кровотоку, що сприяє швидкій реабілітації пацієнта після лікування.
Імпланти Osstem - це якісний вид протезування. Вони відрізняються високою приживання, простотою установки і невисокою ціною. За допомогою Остем можна відновити як одну дентальну одиницю, так і ряд загублених зубів.
 Продукція компанії відповідає найвищим стандартам якості і заслужила довіру у фахівців по імплантації в усьому світі. Імплантаційні системи Osstem визнані надійними і безпечними, вони стабільно затребувані в багатьох країнах. При цьому вартість їх залишається прийнятною.
АвторизацияРегистрация