Лікування під мікроскопом у Тернополі

19 травень 13:55 Категорію «Статті»


Сьогодні розвиток стоматологічних технологій дозволяє рятувати зуби, які раніше доводилося видаляти. Одна з найпрогресивніших методик — лікування під мікроскопом. За допомогою високотехнологічних мікроскопів лікарки виробляють складні маніпуляції і максимальною точністю. В даний час цей метод лікування у стоматології Тернополя , що став невід'ємною частиною стоматології в Європі, доступний і в Україні.

Переваги лікування під мікроскопом

Використання мікроскопа дає відмінні результати у всіх областях стоматології — від лікування первинного карієсу до хірургії. 30-кратне збільшення покращує діагностику і дозволяє уникнути зайвого свердління. Лікар дістає можливість працювати з надтонкими інструментами, завдяки чому дія на здорові тканини зводиться до мінімуму.  

Ми працюємо з найсучаснішими мікроскопами.Найбільш поширена область його використання — лікування каналів, ендодонтія. Зубні канали — дуже розгалужена система, в якій дуже поважно нічого не пропустити. Лікування під мікроскопом дозволяє приділяти особливу увагу кожній ділянці. Фахівець очищає і пломбує канали по всій протяжності, а устаткування дозволяє йому виконувати роботу максимально ефективно. 

Ця ж методика допомагає рятувати зуби при ускладненнях після попередніх невдалих візитів до стоматологів. Канали і частини коріння, пропущені при лікуванні, можуть запалюватися. Раніше такі наслідки вели до видалення зубів. За допомогою мікроскопа можна виявити, очистити і залікувати вогнище запалення, а потім запломбувати перфорації. Навіть такі неприємні явища як кісти і гранульоми перестали бути однозначним свідченням до видалення зубів.
АвторизацияРегистрация