Як проходить лікування за допомогою елайнерів у м Тернопіль?

05 травень 17:53 Категорію «Статті»

1. Первинна консультація, аналіз, розрахунок і підготовка до процесу лікування.

На першому прийомі ми детально розповімо про майбутні етапах виправлення кривизни зубів, проведемо всі необхідні дослідження клінічної ситуації для складання докладного плану лікування і виготовлення індивідуального комплекту еластичних кап:
· Бесіда з пацієнтом.
· Панорамний рентген.
· Зліпки для виготовлення гіпсових моделей щелеп.
· Фотографії зубів в різних проекціях.
· Розрахунок необхідних параметрів і передача результатів в лабораторію.

2. Індивідуальне 3D-моделювання плану лікування.

У лабораторії сканують гіпсові моделі і отримують віртуальну копію Ваших зубів. Далі, в спеціально створеній програмі, проводиться 3D-моделювання процесу лікування, переміщення кожного зуба, точність якого вимірюється в мікронах.
Потім кожен етап лікування друкується на 3D-принтері, виходять готові моделі всіх проміжних кроків, необхідних для досягнення ідеального результату. За цим моделям виготовляються еластичні капи, які і будуть переміщати Ваші зуби.
Процес виготовлення елайнерів у Тернополі займає близько 2-х тижнів.
 

3. Початок процесу вирівнювання зубів.

Ваш другий візит в клініку, знайомство з Вашої індивідуальної системою 3D Smile.
Ми вчимо Вас надягати і знімати капи, доглядати за ними. Ми також розповімо Вам, коли капи можна знімати, коли необхідно переходити до наступної капі, як правильно доглядати за капами і зубами в процесі вирівнювання зубів.
Ми видаємо Вам перший комплект еластичних кап, який буде з Вами найближчі 2 місяці.
В цей візит ми складемо зручний для Вас графік відвідування лікаря для контролю процесу руху зубів. Такі візити необхідні один раз в два місяці і займають 10-15 хвилин, ми контролюємо правильність руху зубів, гігієну, стан кап, а також видаємо Вам наступний комплект кап на найближчі 2 місяці.
По завершенню всього процесу вирівнювання зубів ми виготовимо для Вас фінальні капи-ретейнери, які буде необхідно надягати тільки на ніч для того, щоб утримувати зуби в їх правильному положенні до тих пір, поки вони не стабілізуються. Процес стабілізації триває як правило близько півтора років.АвторизацияРегистрация