Стоматологічна клініка Тернопіль : Протезування на імплантатах

26 кві 15:51 Категорію «Статті»
Зубний імплант є штучним коренем зуба і виконує функцію опори для коронки, незнімного мостовидного протеза або кріплення будь-знімною конструкції.

Незнімне протезування на імплантатах зубів.

До незнімним конструкціям з опорою на імпланти є:
  • поодинокі коронки
  • мостовидні конструкції
Ці конструкції можуть бути металокерамічними або на основі діоксиду цирконію.
Поодинокі коронки застосовуються в тому випадку, коли необхідно заповнити втрату одного зуба. У цей випадку на один встановлений імплантат фіксується одна коронка.
Мостовидні конструкції можна застосовувати для заміщення декількох втрачених поспіль стоять зубів. У цій ситуації імпланти встановлюються не під кожен зуб, а з проміжками, виконуючи роль опор для мостовидних незнімних протезів.
При повній втраті зубів можна також застосовувати незнімні конструкції з опорою на 4, 6 або 8 імплантатів. Вони безумовно дорожче знімних конструкцій, що застосовуються для тих же цілей, але мають ряд незаперечних переваг, одне з яких - найвищий комфорт для пацієнта.

Знімне протезування на імплантатах в Тернополі.

Імпланти можуть використовуватися для закріплення в ротовій порожнині абсолютно будь-яких конструкцій, в тому числі і протезів. За способом кріплення виділяються два основних типи протезів, що встановлюються на імплантатах: це протези з балочної або кулястої системою кріплення.

АвторизацияРегистрация