Хірургічна пародонтологія

23 лют 17:01 Категорію «Статті»


Хірургічна пародонтологія – це не страшно

Нерідко лише слово «хірургічний» викликає неприємні асоціації, але в стоматології такі процедури – безпечні та зовсім не страшні. Досвідчені спеціалісти проводять ювелірні операції в найбільш комфортних умовах для пацієнта – без болю та переживань. За короткий проміжок часу висококваліфіковані лікарі допоможуть усунути всі проблеми, повернути здоров’я зубам і яснам на довгі роки.

Показання до проведення операцій у пародонтології

  • у випадку глибоких і широких ясеневих кишень, які неможливо вилікувати за допомогою консервативних методів;
  • для лікування серйозного патологічного процесу в зубних тканинах;
  • для відновлення тканини та форми ясен під час підготовки до протезування, внаслідок запущеного захворювання, атрофічних процесів тощо;
  • для нормалізації природної ширини з’єднання зубів і ясен (нарощування ясна);
  • під час відновлення кісткових структур;
  • для виправлення естетичних дефектів усмішки.

Особливості хірургічної пародонтології

Поняття хірургічної пародонтології має на увазі широкий спектр різноманітних процедур, що потрібні в тому або іншому випадку. Наприклад, стоматолог-хірург може застосовувати методи пластичної хірургії: виконати пластику вуздечки або альвеолярного відростка; здійснити пластику ясен або подовження коронки зуба. У разі потреби проводяться клаптеві операції, обробка або резекція кореневих кишень та інші процедури, спрямовані на регенерацію тканин. Усі хірургічні втручання проводяться в стерильних умовах, із застосуванням ефективної анестезії та під контролем лікування на кожному етапі.
АвторизацияРегистрация