Проблема кровоточивості ясен

23 травень 14:04 Категорію «Статті»


Пародонтологічні захворювання — це запалення ясен, одна з найчастіших причин позбавлення зубів у дорослих людей. З віком ризик захворювання зростає, ті або інші ознаки спостерігаються у переважної більшості пацієнтів старше 35 років. Хвороба зачіпає ясна і інші тканини, що підтримують зуби: кістки, зв'язку зубів, м'язові шари. Найбільш поширені види пародонтологічних проблем — гінгівіт, пародонтіт.  Захворюваннями ясен займається практична пародонтологія. Своєчасно виявлену хворобу можна вилікувати у стоматології Тернополя. У ситуаціях, коли запалення зайшло далеко, можливо запобігти його розвитку, виключити загострення і позбавити людину від наслідків. Ми приймаємо пацієнтів з проблемами будь-якої складності, всі процедури проводяться при потребі при знеболенні.

Причини і розвиток пародонтиту 

  • Перша стадія захворювання називається гінгівіт. Вона починається через те, що на зубах скупчується зубний наліт. У нім утворюються бактерії, що виробляють токсини. Токсини, у свою чергу, викликають запалення. Початкові симптоми гінгівіту — кровоточивість ясен, запах з рота і неприємний присмак. 
  • Гінгівіт переходить в пародонтит і супроводиться глибшим запаленням — утворенням пародонтальних кишень. Пародонтит — це запалення. Запальний процес зачіпає кісткову тканину щелепи і руйнує її зв'язок з корінням зубів, вони оголюються, їх рухливість прогресує. Пародонтит супроводиться виникненням в кишенях гнійного абсцесу. Постійний осередок інфекції може викликати різні хвороби організму.АвторизацияРегистрация